Rejs mazurski z Ewą

Ewa na rejs z Ewą
Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 19/05/2018 - 23/05/2018
17:00 - 12:00

Lokalizacja
Przystań Mazur w Ogonkach

Kategorie


Ewa zaprasza Przyjaciół na rejs mazurski z Ogonków na 4 dni.

Zapraszamy na wspaniały rejs mazurski z Ewą i jej Przyjaciółmi, w miłej atmosferze i na wesoło!  Rejs dla osób od 18 lat w górę. Bez limitu. Dla wszystkich. Którzy pragną poznawać nowych przyjaciół i odkrywać nowe, przyjemne strony życia. Żeglarstwo to sport zespołowy. W czasie rejsu spędzamy dużo  czasu na małej przestrzeni jachtu. Dlatego ważny jest dobry humor i przyjazne relacje z ludźmi. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności żeglarskich. Jachtem dowodzić będzie doświadczony skipper. Każdy będzie mógł zasiąść za sterem, jeśli tylko będzie miał taką ochotę. Nie trzeba umieć pływać wpław.

Zatrzymamy się w przepięknej zatoce w Mamerkach z ciekawymi bunkrami z czasów III Rzeszy, jeszcze piekniejszym ognisku w otoczeniu czarodziejskiej przyrody. Pewnie też odwiedzimy Sztynort (kultowy port mazurski) albo popłyniemy w jakieś inne ciekawe miejsce. Na trasie rejsu poznamy pewnie przyjaciół z Klubu Morskiego “Muring”, gdyż weźmieny udział w ich wiosennym zlocie. Nie zna Mazur, kto tego nie przeżył.

Opis

Start i koniec

Zaczniemy w porcie Ośrodka “Mazur” w Ogonkach koło Węgorzewa i pewnie tam skończymy.

Kadra

Kadrą rejsów są zarówno doświadczeni na morzu skipperzy – członkowie Klubu Morskiego „Muring” jak i młodzi profesjonalni skipperzy mazurscy.

Trasa

Ogonki – Sztynort – Mamerki- Zwierzyniecki Róg- Ogonki

Jachty

Pływamy na jachtach kabinowych typu antila 26 lub innych na podobnym standardzie. Jachty takie posiadają kabinę (pomieszczenie sypialne) a w niej koje (łóżka) i mesę (stół z miejscami do siedzenia). Wyposażone są w instalację wodną, kuchnię gazową, światło.

Rejs odbędzie się przy udziale minimum 4 osób.

Cena obejmuje:
  • koje na jachcie
  • opiekę skippera
  • ubezpieczenie NNW

Cena nie obejmuje:

  • składki burtowej na wyżywienie i porty (skipper na wyżywieniu załogi)
  • wydatków w tawernach żeglarskich
  • opłat osobistych dodatkowo pobieranych w portach za WC i prysznic
  • dojazdu i parkowania samochodów

Zapisz się

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lubisz naszą stronę? Podziel się tym!