Rozpoczęcie sezonu RD-1 rejs mazurski

Kurs studencki
Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 30/04/2020 - 03/05/2020
17:00 - 10:00

Lokalizacja
Przystań Mazur w Ogonkach

Kategorie


Urlop na Mazurach

Zapraszamy na wspaniały weekend na rozpoczęcie sezonu na Mazury, by w przyjaznej atmosferze, z pełnym wyżywieniem i na wesoło!  Rejs mazurski dla osób od 18 lat w górę. Bez limitu. Dla wszystkich. Którzy pragną poznawać nowych przyjaciół i odkrywać nowe, przyjemne strony życia. Żeglarstwo to sport zespołowy. W czasie rejsu mazurskiego spędzamy dużo  czasu na małej przestrzeni jachtu. Dlatego ważny jest dobry humor i przyjazne relacje z ludźmi. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności żeglarskich. Jachtem dowodzić będzie doświadczony skipper. Każdy będzie mógł zasiąść za sterem, jeśli tylko będzie miał taką ochotę. Nie trzeba umieć pływać wpław.

Zatrzymamy się w przepięknej zatoce w Mamerkach z ciekawymi bunkrami z czasów III Rzeszy, jeszcze piekniejszym ognisku w otoczeniu czarodziejskiej przyrody. Pewnie też odwiedzimy Sztynort (kultowy port mazurski) albo popłyniemy w jakieś inne ciekawe miejsce. Na trasie rejsu poznamy pewnie przyjaciół z Klubu Morskiego “Muring“, gdyż weźmieny udział w ich wiosennym zlocie. Nie zna Mazur, kto tego nie przeżył.

Opis

Start i koniec

Zaczniemy w porcie Ośrodka “Mazur” w Ogonkach koło Węgorzewa i pewnie tam skończymy.

Kadra

Kadrą rejsów są zarówno doświadczeni na morzu skipperzy – członkowie Klubu Morskiego „Muring” jak i młodzi profesjonalni skipperzy mazurscy. Tym razem skipperami będą: Agata (komodor rejsu) i Krzysiek.

Trasa

Ogonki – Sztynort – Mamerki- Zwierzyniecki Róg- Ogonki

Jachty

Pływamy na jachtach kabinowych typu antila 26 lub innych na podobnym standardzie. Jachty takie posiadają kabinę (pomieszczenie sypialne) a w niej koje (łóżka) i mesę (stół z miejscami do siedzenia). Wyposażone są w instalację wodną, kuchnię gazową, światło.

Zapisz się

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Uczestnictwo w rejsie 550,00
Dla tych, którzy z nami pływali 510,00
Członkowie Klubu Morskiego "Muring" 490,00
Pełna wpłata przed 30 marca 2020 450,00


Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lubisz naszą stronę? Podziel się tym!