Marin, wspólna przygoda

Marin zaprasza do wspólnej przygody

By to, co proponujemy jako formę spędzania urlopu / wakacji, pozwalało nie tylko bawić, ale także przynosiło pożytek uczestnikom i otoczeniu.

We współczesnych czasach ludzie bywają samotni wśród tłumu. Często pędzą w codziennym kołowrocie ważnych spraw. Wielu potrzebuje docenienia i akceptacji. Chcą lepiej poznać samych siebie, by napełnić się siłami do pokonywania dalszych trudów dnia codziennego. Potrzebują więc usunąć się na chwilę, zmienić zaokienny widok kamiennej pustyni miast, na żywą przyrodę. Chcą poznawać nowych ludzi i otoczyć się przyjaciółmi.

Dlatego właśnie rozpoczęliśmy naszą przygodę i zapraszamy do niej innych. Chcemy wypoczywać w aktywny sposób, spędzać czas pożytecznie. Na urlopie można poznać ciekawe miejsca i także czegoś się nauczyć, rozwinąć swoje kwalifikacje, zdystansować od codzienności, lepiej poznać siebie, pokonać swoje słabości, wzmocnić siłę charakteru, podnieść na duchu.

Uczestnikom naszych imprez dajemy możliwość zrealizowania takich właśnie zamierzeń. Pomagamy w rozwoju kompetencji żeglarskich. Ułatwiamy samopoznanie i samorozwój. Pomagamy budować samoocenę dzięki możliwości aktywnego działania, jakie daje żeglarstwo. Umożliwiamy tym sposobem poznawanie się ludzi podobnie myślących, czujących i działających, którzy zaakceptują się nawzajem takimi, jakimi są.

Dzięki udziałowi w organizowanych przez nas eventach można spędzić czas na wodach śródlądowych na wspólnej przygodzie z ludźmi, wodą i żaglami. Popłynąć na rejs, by zachłysnąć się niezapomnianym klimatem Mazur z tajemniczymi bindugami, klimatycznymi portami, roztańczonymi tawernami. Dotknąć przyrody pełnej wiatru i wody. Poznać nowych ludzi podobne zakręconych. Na kursach żeglarskich, prowadzonych przez nas, można uczyć się od doświadczonych morskich żeglarzy jak bezpiecznie prowadzić jacht na śródlądziu i na morzu. Można też udać się z nami na bliższą lub dalszą przygodę morską.

 

Na śródlądziu organizujemy rejsy i kursy żeglarskie zakończone egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Organizujemy też rejsy i eventy, na Mazurach i na morzu. Nasze imprezy charakteryzuje doskonała organizacja i aprowizacja, doświadczona i miła kadra, wygoda uczestników dopasowana do ich potrzeb, bezpieczeństwo zarówno sprzętu jak i podejmowanych działań.

 

 

 

Lubisz naszą stronę? Podziel się tym!