O nas...

By to, co proponujemy jako formę spędzania urlopu / wakacji, pozwalało nie tylko bawić, ale także przynosiło pożytek uczestnikom i otoczeniu.


Dlaczego warto z nami pływać?

We współczesnych czasach ludzie bywają samotni wśród tłumu. Często pędzą w codziennym kołowrocie ważnych spraw. Wielu potrzebuje docenienia i akceptacji. Chcą lepiej poznać samych siebie, by napełnić się siłami do pokonywania dalszych trudów dnia codziennego. Potrzebują więc usunąć się na chwilę, zmienić zaokienny widok kamiennej pustyni miast, na żywą przyrodę. Chcą poznawać nowych ludzi i otoczyć się przyjaciółmi.

Dlatego właśnie rozpoczęliśmy naszą przygodę i zapraszamy do niej innych. Chcemy wypoczywać w aktywny sposób, spędzać czas pożytecznie. Na urlopie można poznać ciekawe miejsca i także czegoś się nauczyć, rozwinąć swoje kwalifikacje, zdystansować od codzienności, lepiej poznać siebie, pokonać swoje słabości, wzmocnić siłę charakteru, podnieść na duchu.

Uczestnikom naszych imprez dajemy możliwość zrealizowania takich właśnie zamierzeń. Pomagamy w rozwoju kompetencji żeglarskich. Ułatwiamy samopoznanie i samorozwój. Pomagamy budować samoocenę dzięki możliwości aktywnego działania, jakie daje żeglarstwo. Umożliwiamy tym sposobem poznawanie się ludzi podobnie myślących, czujących i działających, którzy zaakceptują się nawzajem takimi, jakimi są.

Dzięki udziałowi w organizowanych przez nas eventach można spędzić czas na wodach śródlądowych na wspólnej przygodzie z ludźmi, wodą i żaglami. Popłynąć na rejs, by zachłysnąć się niezapomnianym klimatem Mazur z tajemniczymi bindugami, klimatycznymi portami, roztańczonymi tawernami. Dotknąć przyrody pełnej wiatru i wody. Poznać nowych ludzi podobne zakręconych. Na kursach żeglarskich, prowadzonych przez nas, można uczyć się od doświadczonych morskich żeglarzy jak bezpiecznie prowadzić jacht na śródlądziu i na morzu. Można też udać się z nami na bliższą lub dalszą przygodę morską.

Na śródlądziu organizujemy rejsy i kursy żeglarskie zakończone egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Organizujemy też rejsy i eventy, na Mazurach i na morzu. Nasze imprezy charakteryzuje doskonała organizacja i aprowizacja, doświadczona i miła kadra, wygoda uczestników dopasowana do ich potrzeb, bezpieczeństwo zarówno sprzętu jak i podejmowanych działań.


Nasza załoga

Agata Załoga-Woyczyńska jachtowy sternik morski, MIŻ, instruktor żeglarstwa, sportów motorowodnych,SRC

Prezes Zarządu Marin Sp. z o.o., Odpowiada za organizację rejsów, eventów i kursów, Bosman Klubu Morskiego „Muring”, żeglowała po Morzu Bałtyckim, Adriatyku, Morzu Egejskim, Jońskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Północnym, Oceanie Atlantyckim.

Krzysztof Sieradzki kapitan jachtowy, Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Prokurent Marin Sp. z o.o., Komandor Klubu Morskiego „Muring”, żeglował po Morzu Bałtyckim, Adriatyku, Morzu Egejskim, Północnym, Jońskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Oceanie Atlantyckim. Oficer "Zawiszy Czarnego".

Marek Witkowski jachtowy sternik morski

Członek Klubu Morskiego „Muring”. Pływał po Adriatyku, Morzu Północnym, Tyrreńskim, Egejskim, Jońskim, Bałtyckim, Liguryjskim, Północnym,.

Maciej Kirmuć jachtowy sternik morski

Członek Klubu Morskiego „Muring”; żeglował po Morzu Bałtykim, Egejskim, Jońskim, Północnym, Liguryjskim.

Eugeniusz Sternik jachtowy sternik morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Członek Klubu Morskiego „Muring”. Pływał po Morzu Bałtyckim, Egejskim, Tyrreńskim, Adriatyku.

Ireneusz Skowroński jachtowy sternik morski

Pływał po Morzu Bałtyckim. Od dawna na Mazurach. Wiatr, woda, ognisko, gitara i niech już tak zostanie...

Krzysztof Lipiński żeglarz jachtowy

żeglował po Adriatyku, Morzu Egejskim, Jońskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Oceanie Atlantyckim.

Marcin Cybulski żeglarz jachtowy

Wychowawca kolonijny z 10-cio letnim doświadczeniem jako sternik na rejsach żeglarskich. Lubię wszelką aktywność, podróże. Od dziecka w namiocie, na deszczu, w górach, na jeziorach. Słońce wiatr i woda to mój drugi dom dający wolność. Pływałem po Morzu Bałtyckim, Atlantyku.

Kacper Ciszewski jachtowy sternik morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Żeglowanie to moja pasja. Swoje hobby realizuje na jeziorach, lecz miałem już do czynienia z Morzem Bałtyckim i Śródziemnym. Przyszłość również związałem z wodą wybierając dla siebie studia morskie na kierunku Nawigacja.

Ania Grzesiak-Walczak żeglarz jachtowy, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Moja pasja rozpoczęła się od chęci przygody i poznania czegoś nowego, dzięki temu pojechałam na swój pierwszy obóz żeglarski. I już tam zostałam... Jestem osobą pozytywnie zakręconą, o dużej energii do działania i wielkim optymizmie. Na co dzień spotkacie mnie na jachcie albo w Poznaniu na uczelni, gdzie na tamtejszej Politechnice studiuję coś, co jest moją kolejną pasją.


Powrót na górę strony