REJSY MAZURSKIE DLA DOROSŁYCH

Drużyna Marin'a zaprasza na wspaniałe rejsy mazurskie. Z Marinem zawsze wesoły urlop w przyjaznej atmosferze, z pełnym wyżywieniem i na wesoło!

Opis

Każdy, kto ma ochotę na wzięcie udziału w dwutygodniowym rejsie mazurskim, może wybrać się na dwa kolejne tygodnie. Dzięki możliwości elastycznej zmiany miejsc nocowania, płynąc w dwie strony, będzie można zobaczyć dwa razy więcej pięknych zakątków Mazur.

Zatrzymamy się w Mikołajkach i Giżycku. Poznamy wspaniałe bindugi, na których spotkamy brać żeglarską „szurowo-bagienną”. A tam obowiązkowe ogniska, komary, gitary, „morskie opowieści”. Warte zatrzymania się są np. Mamerki, z ciekawymi bunkrami z czasów III Rzeszy, klimat Trygortu, Królewski Róg czy Zimny Kąt. Choć wszystkiego tu nie wyliczymy to chętnie odwiedzimy. Nie zna Mazur, kto tego nie przeżył.

Start i koniec

W tym sezonie naszym portem startowym będzie Camp Pisz, a także Węgorzewo.

Wydarzenia

Kadra

Na pokładzie jest wykwalifikowany skipper, który pokaże, pomoże się nauczyć, jeśli zechcesz.

Trasa

Tygodniowe wyprawy, bo tyle zajmie nam bowiem pokonanie ponad 80 km szlaku i zwiedzenie najciekawszych miejsc tej krainy. Pływamy na trasie północ-południe, przez całe prawie Mazury. W czasie tygodniowego rejsu zwiedzimy najciekawsze miejsca Krainy Wielkich Jezior, poznamy świat żeglarzy z ich zwyczajami, tradycją oraz zasmakujemy w sztuce żeglowania.

Jachty

Pływamy na jachtach kabinowych typu Antila 26 lub innych na podobnym standardze. Jachty takie posiadają kabinę (pomieszczenie sypialne) a w niej koje (łóżka) i mesę (stół z miejscami do siedzenia). Wyposażone są w instalację wodną, kuchnię gazową, światło.

Gdy nie wieje, też się pływa

Lubisz naszą stronę? Podziel się tym!