Rejsy Morskie

Drużyna Marin'a  zaprasza na wspaniałe rejsy morskie, radosne wakacje w przyjaznej atmosferze, z pełnym wyżywieniem i na wesoło!  Żeglarstwo to sport zespołowy. W czasie rejsu morskiego spędzamy dużo  czasu na małej przestrzeni jachtu. Dlatego ważny jest dobry humor i przyjazne relacje z ludźmi. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności żeglarskich.

W ciągu roku organizujemy kilka rejsów morskich. Na różnych akwenach. Żeglowaliśmy już po Bałtyku, Morzu Jońskim, Północnym, Egejskim, Liparyjskim, Tyrreńskim, Adriatyku, Oceanie Atlantyckim.

Możesz zapisać się na rejs organizowany przez nas i ogłoszony na stronie. Możesz też poprosić o zorganizowanie rejsu specjalnie dla Ciebie i Twoich przyjaciół na dowolnym akwenie. Maksymalnie na pokład możemy wziąć 9 uczestników. Im więcej czasu będzie na zorganizowanie go, tym będzie taniej. Wynika to z cen czarterów jachtów i kosztów dolotów. Rezerwowane wcześniej są po prostu tańsze.

Start i koniec

Z reguły dolatujemy gdzieś samolotem, transferujemy się do portu zamustrowania. Po tygodniu w tym samym porcie oddajemy jacht i wracamy do domu. Niektórzy lubią przylecieć dzień, dwa dni wcześniej lub zostać na kilka dni dłużej, by lepiej poznać kraj, który odwiedzamy.

Wydarzenia

Zwrot przez sztag, Baleary 2017, Marin

Kadra

Kadrą rejsów są doświadczeni na morzu skipperzy – członkowie Klubu Morskiego „Muring”.

Trasa

Ustalamy trasę tak, by trochę popływać i zasmakować żeglarstwa morskiego. Zostawiamy sobie jednak rezerwę na zwiedzanie tego, co można zwiedzić, zasmakowanie lokalnej kuchni, poznanie zabytków, historii, bogactwa przyrody.

Jachty

Pływamy na pełnomorskich jachtach kabinowych. Mają one 13-15 m długości, kabiny dwuosobowe, łazienki (czasem nawet trzy), prysznice. Staramy się by jachty były relatywnie nowe, sprawne technicznie i dobrze wyposażone. To ma wpływ na Twój komfort i bezpieczeństwo a także na cenę. Uważamy, że lepiej byś zapłacił trochę więcej i bezpiecznie wrócił ze wspaniałego rejsu.

Lubisz naszą stronę? Podziel się tym!