Centrum Szkoleniowe Marin

Nowa siedziba na nowy sezon

W sezonie 2021 prowadzimy działalność w nowym miejscu. Zorganizowaliśmy naszą bazę szkoleniową w Mix Porcie nad jeziorem Mamry. Bardzo dziękujemy osobom, które pomagały nam w najtrudniejszych chwilach, jakimi były prace ziemne i stawianie namiotu. Szczególnie dziękujemy Beci, Pawłowi, obu Bartkom i Oli, Marcinowi, Dorocie. Wielkie dzięki Darczyńcom wyposażenia, Mariuszowi za jego dowiezienie, a szczególnie za wniesienie wielkiej lodówki.

 

One Comment

  1. Znalazłem ich na net i zacząłem kurs na patent żeglarza jachtowego w pierwszym tygodniu czerwca. Mała grupa 4-osobowa i doskonała instruktor Marzenka, z ogromną dozą cierpliwości i umiejętności! Do kursu należało się przygotować przed szkoleniem, za pomocą materiałów – czyli filmów i zestawów pytań. Średnio inteligentny osobnik potrzebuje 4-7 dni na przygotowanie teoretyczne. Człowiek odpowiedzialny za wszystko, to kapitan Krzysztof, z ogromną wiedzą i umiejętnościami – plus utalentowany trubadur i totalnie zwariowany gość w sensie bardzo pozytywnym. Jego prawą ręką jest Agatka – przemiła i super pomocna ze wszystkimi aspektami szkolenia. Pływaliśmy na dwóch różnych jachtach – 6-DNIOWA SUPER PRZYGODA! – skończona patentem PZŻ. W tym miejscu chciałbym .. BARDZO PODZIĘKOWAĆ CAŁEMU MARIN-TEAM! Śmiało polecam wszystkim MARIN! A od 1 do 10 ?? ZDECYDOWANIE 10-KA!!! Chociaż nie daję dużo 10-tek 🙂 Wielkie dzięki wszystkim i pozdrawiam. Jurek. Ps W Marin absolutnie każdy może zostać żeglarzem jachtowym od dzieciaków, do dorosłych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>