Pożegnanie sezonu na Mazurach RD-12

Kurs studencki
Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 31/08/2022 - 04/09/2022
17:00 - 12:00

Lokalizacja
Mix Port

Kategorie


Zapraszamy na wspaniały, weekend na zakończenie sezonu na Mazury, by w przyjaznej atmosferze, z pełnym wyżywieniem i na wesoło!  Rejs dla osób od 18 lat w górę. Bez limitu. Dla wszystkich. Którzy pragną poznawać nowych przyjaciół i odkrywać nowe, przyjemne strony życia. Żeglarstwo to sport zespołowy. W czasie rejsu spędzamy dużo  czasu na małej przestrzeni jachtu. Dlatego ważny jest dobry humor i przyjazne relacje z ludźmi. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności żeglarskich. Jachtem dowodzić będzie doświadczony skipper. Każdy będzie mógł zasiąść za sterem, jeśli tylko będzie miał taką ochotę. Nie trzeba umieć pływać wpław.

Zatrzymamy się w przepięknej zatoce w Mamerkach z ciekawymi bunkrami z czasów III Rzeszy, jeszcze piekniejszym ognisku w otoczeniu czarodziejskiej przyrody. Pewnie też odwiedzimy Sztynort (kultowy port mazurski) albo popłyniemy w jakieś inne ciekawe miejsce. Na trasie rejsu poznamy pewnie przyjaciół z Klubu Morskiego “Muring”, gdyż weźmieny udział w ich wiosennym zlocie. Nie zna Mazur, kto tego nie przeżył.

Opis

Start i koniec

Zaczniemy w Porcie Mix, Ruska Wieś, koło Węgorzewa i pewnie tam skończymy.http://mixczarter.pl

Kadra

Kadrą rejsów są zarówno doświadczeni na morzu skipperzy – członkowie Klubu Morskiego „Muring” jak i młodzi profesjonalni skipperzy mazurscy.

Trasa

Ruska Wieś – Harsz – Mamerki- Ogonki

Jachty

Pływamy na jachtach kabinowych typu antila 26 i 27 lub innych na podobnym standardzie. Jachty takie posiadają kabinę (pomieszczenie sypialne), a w niej koje (łóżka) i mesę (stół z miejscami do siedzenia). Wyposażone są w instalację wodną, kuchnię gazową, światło.

Zapisz się

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Uczestnictwo w rejsie zł550,00
Dla tych, którzy z nami pływali zł510,00
Członkowie Klubu Morskiego "Muring" zł480,00
Pełna wpłata przed 31 marca 2022 zł480,00


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>