Rejs mazurski dla dorosłych Ryn – Węgorzewo RD-11

Rejs mazurski dla dorosłych Ryn - Węgorzewo RD-11

Kiedy

03/08/2024 - 10/08/2024    
17:00 - 10:00

Rezerwacje

zł1 480,00 - zł1 550,00
Zarezerwuj

Gdzie

Ekomarina -Przystań żeglarska Ryn
Sawickiej 10, Ryn, Warmińsko-Mazurskie, 11-520, Warmińsko - Mazurskie

Event Type

Mapa niedostępna

Marin zaprasza dorosłych na rejs mazurski przez całe Mazury

Z nami poczujesz prawdziwy klimat Mazur i odwiedzisz fajne miejsca 🙂

Skipperzy:

Skipperami będą członkowie Klubu Morskiego “Muring” oraz współpracujący z nami doświadczeni żeglarze mazurscy. Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem http://www.marin.com.pl/dostepne-rejsy/

Płyniemy na jachtach Antila 27 s/y Maio i s/y Mogan, posiadających, między innymi, dwie zamykane kabiny, lodówkę, ogrzewanie i wc jachtowe.

Rejs mazurski jachtem z południa na północ. Proponowany program rejsu

Rejs mazurski – dzień pierwszy

Rejs mazurski w kierunku północnym rozpoczynamy w Rynie. Tutaj zaczniemy nasze wakacje na Mazurach i odwiedzimy fajne miejsca. Przepłyniemy przez jezioro Tałty na piękną bindugę Mrówki lub na nalewki do Jory, gdzie poczujemy co to są wakacje na Mazurach, w zależności od preferencji załogi. Możemy też wybrać się tego dnia do Mikołajek, by zaznać swoistego klimatu tego miejsca.

Rejs mazurski – dzień drugi

Ruszamy na północ aby odkryć kolejne fajne miejsca. Najpierw przez Tałty i kanał. Jeśli zechcemy, zatrzymamy się na noc w Zanzibarze i prawdopodobnie zostaniemy tam na noc. Możemy również płynąć prosto na północ co dzięki silnikom będzie to dość łatwe i szybkie. Potem będziemy często kładli maszty, by przejść pod mostami, by je znów postawić. Trzeba będzie uważnie prowadzić nasz rejs mazurski w wąskich przejściach. Wszyscy na pewno będą zaangażowani w te zadania, a wakacje na Mazurach zaczną nabierać coraz ciekawszych barw. Poznamy fajne miejsca – małe, malownicze jeziorka (Tałtowisko i Szymon) oraz wielu żeglarzy tworzących niezapomniany klimat.

Rejs mazurski – dzień trzeci

Nasz rejs mazurski popłynie przez jez. Szymoneckie i Jagodnie dopłyniemy do półwyspu i kanału Kula, za którym rozpościerają się kolejne fajne miejsca nad wielkim jeziorem Niegocin. Przepłynięcie go zajmie nam na pewno wiele godzin a nagrodą będą odwiedziny miasta, portu i tawern Giżycka.

Możemy jednak ominąć jego uroki, by popłynąć do Wilkasów. Tutaj w Tawernie Rozbitek posłuchacie muzyki żeglarskiej na żywo https://www.tawernarozbitek.pl

Rejs mazurski – dzień czwarty

Po trudach egzaminu nasz rejs mazurski będzie mógł ruszyć dalej, ku północy aby kontynuować nasze wakacje na Mazurach, czekają nas kolejne fajne miejsca! Klimat ten tworzy kręta linia brzegowa porośniętego lasami jeziora Kisajno, malownicze wyspy, wysepki, szuwary, ptaki… i inne fajne miejsca :).  Miło jest odpoczywać się po emocjonującej przygodzie żeglowania, w cichej bindudze Rajcocha lub w Zdorkowie, gdzie zapewne zawitamy.

Rejs mazurski – dzień piąty

A potem już tylko wielkie żeglowanie po „bezkresach” jeziora Dargin i największego jeziora północy Mamry, by dotrzeć do położonego wgłębi lądu, klimatycznego portu LOK Węgorzewo wraz z tawerną „Keja” i jej niepowtarzalnym klimatem bądź do urokliwego, cichego portu rybackiego w Kalu, z klimatyczną tawerną i miejscem ogniskowym pod rozłożystym drzewem.

Rejs mazurski – dzień szósty

Gdyby przez przypadek na nasz rejs mazurski Neptun zesłał złą pogodę, która uniemożliwiłaby nam pływanie mamy dzień rezerwowy. Możemy nasze wakacje na Mazurach przenieść odrobinę na ląd i przeznaczyć na dodatkowe zwiedzanie, odpoczynek, plażowanie. Rejs kończymy w Mix Porcie, Ruska Wieś koło Węgorzewa.

Pełni wrażeń gdy nasz rejs mazurski będzie dobiegał końca i wypoczęci po wakacjach na Mazurach wrócimy do domów i pracy.

A można inaczej:)

Kto zechce , będzie mógł przedłużyć swój rejs mazurski odbyć drogę powrotną na północ, zatrzymując się w trochę innych miejscach, by lepiej poznać przepiękną krainę i kolejne fajne miejsca.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy rejsu w zależności od warunków pogodowych panujących w konkretnym terminie.

Płatności

I wpłata – 800 zł rezerwacja miejsca

II wpłata – pozostała kwota na tydzień przed rozpoczęciem rejsu
Kaucja zwrotna – 50 zł od osoby.
Cena obejmuje wszystkie koszty uczestnictwa w imprezie zgodnie z podaną specyfikacją:
 • czarter jachtu
 • opiekę skippera
 • całodzienne wyżywienie
 • paliwo
 • opłaty portowe
 • ubezpieczenie NNW
Cena nie obejmuje:
 • biletów wstępu,
 • wydatków w tawernach żeglarskich
 • opłat osobistych dodatkowo pobieranych w portach za WC i prysznic
Transfer

Pomagamy w przemieszczeniu się z północy na południe lub z południa na północ, aby uczestnicy mogli bez problemu dostać się do swoich samochodów. Mamy do dyspozycji busa, którym za niewielką opłatą zorganizujemy transfer. 

Chcesz wziąć udział

 1. Zaloguj się na tej stronie.
 2. Wypełnij formularz zgłoszenia, podając ilość miejsc, podaj swoje podstawowe dane, wybierz opcję cenową i wyślij.
 3. Dostaniesz emaila zwrotnego, w którym system poprosi Cię o wypełnienie i wysłanie nam karty uczestnika. Zrób to, najlepiej od razu.
 4. Twoje dane weźmiemy z karty uczestnika, sporządzimy na ich podstawie umowę i odeślemy w formie pdf na Twój adres mailowy. Wydrukuj, podpisz, odeślij nam zdjęcie lub scan. 
 5. Po wpłaceniu określonej w umowie kwoty zaliczki, umowa wchodzi w życie. Jak zweryfikujemy kwotę zaliczki, system wyśle Ci informację potwierdzającą rezerwację.
 6. Na tydzień przed datą imprezy wyślij resztę umówionej kwoty i możesz pakować się na rejs lub kurs.

 

 

Rezerwacje

Bilety

Rodzaj biletu Cena Miejsca
Uczestnictwo w rejsie zł1 550,00
Dla tych, którzy z nami pływali w poprzednich sezonach zł1 500,00
Członkowie Klubu Morskiego "Muring" zł1 480,00
Pełna wpłata przed 31 marca 2023 zł1 480,00

Rejestracja

Podsumowanie rezerwacji

Aby kontynuować rezerwację, zarezerwuj przynajmniej jedno miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>