Rejs mazurski na rozpoczęcie sezonu RD-1

Kurs studencki
Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 29/04/2022 - 03/05/2022
17:00 - 14:00

Lokalizacja
Mix Port

Kategorie


Urlop na Mazurach to rejs mazurski

Zapraszamy na wspaniały weekend na rozpoczęcie sezonu na Mazury, by w przyjaznej atmosferze i na wesoło spędzić z nami czas.  Rejs mazurski dla osób od 18 lat w górę. Bez limitu. Dla wszystkich, którzy pragną poznawać nowych przyjaciół i odkrywać nowe, ciekawe strony życia. Żeglarstwo to sport zespołowy. W czasie rejsu mazurskiego spędzamy dużo  czasu na małej przestrzeni jachtu. Dlatego ważny jest dobry humor i przyjazne relacje z ludźmi. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności żeglarskich. Jachtem dowodzić będzie doświadczony skipper. Każdy będzie mógł zasiąść za sterem, jeśli tylko będzie miał taką ochotę. Nie trzeba umieć pływać wpław.

Zatrzymamy się w przepięknej zatoce w Mamerkach z ciekawymi bunkrami z czasów III Rzeszy, jeszcze piękniejszym ognisku w otoczeniu czarodziejskiej przyrody. Pewnie też odwiedzimy Sztynort (kultowy port mazurski) albo popłyniemy w jakieś inne ciekawe miejsce. Na trasie rejsu poznamy pewnie przyjaciół z Klubu Morskiego “Muring“, gdyż weźmiemy udział w ich wiosennym zlocie. Nie zna Mazur, kto tego nie przeżył.

Rejs mazurski – opis

Start i koniec

Nasz rejs mazurski zaczniemy w Centrum Szkoleniowym Marin zlokalizowanym w Mix Porcie, Ruska Wieś 1, k. Węgorzewa i tam skończymy.

Kadra

Kadrą rejsów są zarówno doświadczeni na morzu skipperzy – członkowie Klubu Morskiego „Muring” jak i młodzi profesjonalni skipperzy mazurscy. Tym razem skipperami będą: Agata (komodor rejsu), Krzysiek, Gienio, Marek.

Trasa

Ze względu na niezbyt długi czas trwania rejsu, będziemy pływać na północy Mazur. Proponowana trasa to: Ruska Wieś – Harsz – Mamerki- Ruska Wieś

Jachty

Pływamy na jachtach kabinowych typu Antila 26, 27 lub innych na podobnym standardzie. Jachty takie posiadają kabinę (pomieszczenie sypialne) a w niej koje (łóżka) i mesę (stół z miejscami do siedzenia). Wyposażone są w instalację wodną, kuchnię gazową, światło.

Zapisz się

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Bilet zwykły zł550,00
Dla tych, co z nami pływali w poprzednich sezonach zł510,00
Członkowie Klubu Morskiego "Muring" zł480,00
Wpłata przed 31 stycznia 2022 zł480,00


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>