Boat m/y “Nautika”

Jacht motorowy m/y „Nautika”

Wyposażenie:

Relingi, drabinka rufowa (kąpielowa), kosz dziobowy z drabinką, środki ratunkowe, kuchenka gazowa, instalacja wody pitnej, ogrzewanie, stacjonarne WC, ciepła woda, zastawa stołowa, wyposażenie do gotowania, stolik w kokpicie, zamykana kabina WC, panel fotowoltaiczny 235W, prostownik, echosonda, instalacja 12 i 230V, zbiornik wody 220l., zbiornik paliwa 200l., zbiornik fekaliów 160l., kokpit z drewna teakowegotekowego. Nowe bimini . Panel słoneczny 250 W.

Prysznic wewnętrzny + zimny zewnętrzny.

Opis:

Nautica 1000 - bardzo wygodny i przestronny jacht dla sześciu osób. Posiada 3 zamykane kabiny + wspólny salon z telewizorem i radiem. Kambuz jest w pełni wyposażony. Jacht jest napędzany 29 konnym dieslem, bardzo oszczędnym ( 2-4 l/godz) Duży, 200 l zbiornik paliwa nie wymaga częstego tankowania. Na dziobie znajduje się dodatkowa konsola do sterowania jachtem.

Do sterowania jachtem nie jest wymagany patent ale wymagane jest doświadczenie w prowadzeniu tego typu łodzi. Właściciel sprawdza umiejętność prowadzenia jachtu. Jeśli jest potrzeba prowadzone jest krótkie szkolenie. Na żądanie, po weryfikacji kompetencji, czarterujący może otrzymać zaświadczenie o przeprowadzonym szkoleniu potwierdzone przez instruktora sportów motorowodnych (50 zł). 

Terminy i ceny:

Ceny za dobę przy tygodniowym czarterze

Maj – 800 zł

Czerwiec – 900 zł

Lipiec, sierpień – 1000 zł

1 dzień czarteru + 80 %

2 dni czarteru + 50 %

3 dni czarteru + 30 %

4 dni czarteru + 15 %

Dopłaty – obligatoryjne sprzątanie końcowe – 200 zł

Zwierzęta niedozwolone

W sprawie rezerwacji czarteru jachtu prosimy użyć formularza kontaktowego 🙂 w linku