Marin zaprasza dorosłych na rejsy mazurskie przez całe Mazury

Drużyna Marin'a zaprasza na wspaniałe rejsy mazurskie. Z Marinem zawsze udany urlop na Mazurach, w przyjaznej atmosferze, z pełnym wyżywieniem i na wesoło!

Z nami poczujesz prawdziwy klimat Mazur 🙂

Na urlop na Mazurach zapraszamy oczywiście na rejsy mazurskie. Organizowane są dla osób, które już pływały, jeszcze nie pływały a chcą poznać piękno żeglarstwa. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności żeglarskich. Jachtem dowodzić będzie doświadczony skipper. Każdy będzie mógł zasiąść za sterem, jeśli tylko będzie miał taką ochotę. Jeżeli pragniesz poznać żeglarstwo, masz już patent - chcesz przypomnieć sobie lub podszkolić się - to jest rejs dla Ciebie.

Rejsy mazurskie dla osób od 18 lat bez limitu wieku. Pływać może każdy, nie musisz umieć pływać, nie musisz płynąc z kimś, rejsy mazurskie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby same wyjechać, „oderwać się od rzeczywistości”.. Tutaj poznasz wielu nowych przyjaciół.

Zapraszamy na wspaniały, niezapomniany urlop na Mazurach w przyjaznej atmosferze, z pełnym wyżywieniem i na wesoło!. Dla wszystkich. Rejsy mazurskie to urlop, w którym dużo czasu spędzamy na małej przestrzeni jachtu. Dlatego ważny jest dobry humor i przyjazne relacje z ludźmi.

Każdy, kto ma ochotę na wzięcie udziału w dwutygodniowym rejsie, może wybrać się na urlop na Mazurach na dwa kolejne tygodnie. Dzięki możliwości elastycznej zmiany miejsc nocowania, płynąc w dwie strony, będzie można zobaczyć dwa razy więcej pięknych zakątków Mazur.

Zatrzymamy się w Mikołajkach i Giżycku. Poznamy fajne miejsca, wspaniałe bindugi, na których spotkamy brać żeglarską „szurowo-bagienną”. A tam obowiązkowe ogniska, gitary, „morskie opowieści”. Warte zatrzymania się są np. Mamerki, z ciekawymi bunkrami z czasów III Rzeszy, Królewski Róg czy Zimny Kąt. Choć wszystkiego tu nie wyliczymy to chętnie odwiedzimy. Nie zna Mazur, kto tego nie przeżył.

Rejs mazurski jest gwarancją, że będziesz miał udany urlop!

 

 

Zobacz trasy rejsów i zapisz się!

Rejsy studenckie

 • Mazurski rejs studencki Węgorzewo-Ryn RS-12
  • 10/08/2024 - 17/08/2024
  • Ruska Wieś
 • Start i koniec

  Portami końcowymi, w tym sezonie, będą Ekomarina -  Przystań Żeglarska w Rynie na jeziorze Ryńskim na jednym końcu trasy i Mix Port k. Węgorzewa (jez. Mamry) ew. Port Keja Węgorzewo (jez. Mamry) na drugim.

   

  Gdy nie wieje, też się pływa

  Kadra

  Kadrą rejsów są zarówno – członkowie Klubu Morskiego „Muring”, jak i młodzi profesjonalni skipperzy. Rejsy mazurskie to okazja do spotkania prawdziwych wilków morskich, którzy z nami spędzają swój urlop na Mazurach.

  Trasa

  Nasze rejsy mazurskie to tygodniowe wyprawy. Tyle zajmuje nam bowiem pokonanie ponad 90 km szlaku i zwiedzenie najciekawszych miejsc tej krainy. Pływamy na trasie północ-południe, przez całe prawie Mazury. W czasie tygodniowego rejsu mazurskiego zwiedzimy fajne miejsca Krainy Wielkich Jezior, poznamy świat żeglarzy z ich zwyczajami, tradycją oraz zasmakujemy w sztuce żeglowania.

  Jachty

  Aby rejsy mazurskie były przyjemne a urlop spędzony w wygodnych warunkach, pływamy na jachtach kabinowych typu Antila 27 lub innych na podobnym standardzie. Jachty takie posiadają kabinę (pomieszczenie sypialne), a w niej koje (łóżka) i mesę (stół z miejscami do siedzenia), kingston (ubikację). Wyposażone są w instalację wodną, kuchnię gazową, światło.