Drużyna Marina

Agata Załoga-Woyczyńska

Agata Załoga-Woyczyńska

jachtowy sternik morski, morski sternik motorowodny, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, instruktor sportu (sporty motorowodne), SRC

Prezes Zarządu Marin Sp. z o.o. Odpowiada za organizację rejsów i eventów. Członkini Klubu Morskiego „Muring”. Skipper i komodor na rejsach morskich i mazurskich. Instruktorka na kursach żeglarskich. Żeglowała po Morzu Bałtyckim, Adriatyku, Morzu Egejskim, Jońskim, Balearskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Północnym, Oceanie Atlantyckim.

Krzysztof Sieradzki

Krzysztof Sieradzki

kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, instruktor sportu (sporty motorowodne). SRC, STCW

Prokurent Marin Sp. z o.o. Komandor Klubu Morskiego „Muring”. Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego na kursach żeglarskich i motorowodnych. Skipper i komodor rejsów morskich i mazurskich. Odpowiada za organizację i przebieg kursów. Żeglował po Morzu Bałtyckim, Adriatyku, Morzu Egejskim, Północnym, Jońskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Balearskim, Oceanie Atlantyckim. Oficer s/y Zawisza Czarny.

Marek Witkowski

Marek Witkowski

jachtowy sternik morski, morski sternik motorowodny, Instruktor sportu (sporty motorowodne), SRC, STCW.

Członek Klubu Morskiego „Muring”. Skipper na rejsach morskich i mazurskich. Pływał po Adriatyku, Morzu Północnym, Tyrreńskim, Egejskim, Jońskim, Bałtyckim, Liguryjskim, Północnym.

Eugeniusz Sternik

Eugeniusz Sternik

jachtowy sternik morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktror sportu (żeglarstwo), SRC, STCW

Członek Klubu Morskiego „Muring”. Skipper na rejsach morskich i mazurskich. Komodor rejsów mazurskich. Pływał po Morzu Bałtyckim, Egejskim, Tyrreńskim, Balearskim,  Adriatyku.

Marzanna Kowalik

Marzanna Kowalik

STERNIK JACHTOWY, Instruktor żeglarstwa PZŻ

Pływała po Bałtyku w trudnych warunkach i na Mazurach w każdych.

Paweł Hnatyk

Paweł Hnatyk

jachtowy sternik morski

Skipper na rejsach mazurskich. Pływał po Oceanie Atlantyckim i Bałtyku. Po Mazurach też lubi. Na co dzień klika w komputery.

Andrzej “Jędrek” Sieradzki

Andrzej “Jędrek” Sieradzki

żeglarz jachtowy

Skipper na rejsach mazurskich. Pierwszy raz był na żaglach mając 12 lat. Mazury są jego drugim domem. Jest psychologiem, co czasem przydaje się na żaglach.

Ola Załoga

Ola Załoga

żeglarz jachtowy

Skipper na studenckich rejsach mazurskich. Pierwszy raz na żaglach była, gdy miała 7 lat. Lubi to. Pływała po Morzu Bałtyckim. Studentka.