Drużyna Marina

Agata Załoga-Woyczyńska

Agata Załoga-Woyczyńska

jachtowy sternik morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, instruktor żeglarstwa, sportów motorowodnych, SRC

Prezes Zarządu Marin Sp. z o.o. Odpowiada za organizację rejsów, eventów i kursów. Członkini Klubu Morskiego „Muring”. Skipper i komodor na rejsach morskich i mazurskich. Instruktorka na kursach żeglarskich. Żeglowała po Morzu Bałtyckim, Adriatyku, Morzu Egejskim, Jońskim, Balearskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Północnym, Oceanie Atlantyckim.

Krzysztof Sieradzki

Krzysztof Sieradzki

kapitan jachtowy, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, SRC, STCW

Prokurent Marin Sp. z o.o. Komandor Klubu Morskiego „Muring”. Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego na kursach żeglarskich. Skipper i komodor rejsów morskich i mazurskich. Żeglował po Morzu Bałtyckim, Adriatyku, Morzu Egejskim, Północnym, Jońskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Balearskim, Oceanie Atlantyckim. Oficer “Zawiszy Czarnego”.

Marek Witkowski

Marek Witkowski

jachtowy sternik morski, SRC, STCW

Członek Klubu Morskiego „Muring”. Skipper na rejsach morskich i mazurskich. Pływał po Adriatyku, Morzu Północnym, Tyrreńskim, Egejskim, Jońskim, Bałtyckim, Liguryjskim, Północnym.

Eugeniusz Sternik

Eugeniusz Sternik

jachtowy sternik morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ, SRC, STCW

Członek Klubu Morskiego „Muring”. Skipper na rejsach morskich i mazurskich. Komodor rejsów mazurskich. Pływał po Morzu Bałtyckim, Egejskim, Tyrreńskim, Balearskim,  Adriatyku.

Ireneusz Skowroński

Ireneusz Skowroński

jachtowy sternik morski

Skipper na rejsach mazurskich. Pływał po Morzu Bałtyckim. Od dawna na Mazurach. Wiatr, woda, ognisko, gitara i niech już tak zostanie…

Krzysztof Lipiński

Krzysztof Lipiński

jachtowy sternik morski

Członek Klubu Morskiego “Muring”. Skipper na rejsach mazurskich. Świetny oficer na rejsach morskich. Żeglował po Adriatyku, Morzu Egejskim, Jońskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Balearskim, Oceanie Atlantyckim.

Kacper Ciszewski

Kacper Ciszewski

jachtowy sternik morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Skipper na rejsach mazurskich i instruktor na kursach. Żeglowanie to jego pasja. Swoje hobby realizuje na jeziorach, lecz miał już do czynienia z Morzem Bałtyckim i Śródziemnym. Przyszłość również związał z wodą, wybierając dla siebie studia morskie na kierunku nawigacja.

Marcin Cybulski

Marcin Cybulski

jachtowy sternik morski

Skipper na rejsach mazurskich. Wychowawca kolonijny z 10-cio letnim doświadczeniem jako sternik na rejsach żeglarskich. Lubi wszelką aktywność i podróże. Od dziecka w namiocie, na deszczu, w górach, na jeziorach. Słońce, wiatr i woda to jego drugi dom dający wolność. Pływał po Morzu Bałtyckim, Atlantyku.

Ania Grzesiak-Walczak

Ania Grzesiak-Walczak

żeglarz jachtowy, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ

Skipper na rejsach mazurskich. Instruktorka na kursach żeglarskich. Jej pasja rozpoczęła się od chęci przygody i poznania czegoś nowego. Dzięki temu pojechała na swój pierwszy obóz żeglarski. I już tam została… Jest osobą pozytywnie zakręconą, o dużej energii do działania i wielkim optymizmie. Na co dzień spotkacie ją na jachcie albo w Poznaniu na uczelni, gdzie na tamtejszej Politechnice studiuję coś, co jest jej kolejną pasją.

Ola Załoga

Ola Załoga

żeglarz jachtowy

Skipper na młodzieżowych rejsach mazurskich. Pierwszy raz na żaglach była, gdy miała 7 lat. Lubi to. Pływała po Morzu Bałtyckim.

Paweł Hnatyk

Paweł Hnatyk

żeglarz jachtowy

Skipper na rejsach mazurskich. Pływał po Oceanie Atlantyckim. Po Mazurach też lubi. Na co dzień klika w komputery.

Andrzej “Jędrek” Sieradzki

Andrzej “Jędrek” Sieradzki

żeglarz jachtowy

Skipper na rejsach mazurskich. Pierwszy raz był na żaglach mając 12 lat. Mazury są jego drugim domem. Studiuje psychologię, co czasem przydaje się na żaglach.