Voucher na wydarzenia realizowane w sezonie 2022

Voucher na wydarzenia realizowane w sezonie 2022

Kiedy

15/10/2021 - 24/12/2021    
00:00

Rezerwacje

Rezerwacja zamknięta

Event Type

Przygoda zamiast przedmiotów

Żeglarze zamiast materialnych prezentów woleliby od Mikołaja lub pod choinkę otrzymać możliwość uczestniczenia w żeglarskiej przygodzie. Być może na Mazurach, a być może na morzu. Przyjemnie jest sunąć cicho, jachtem spowitym w białe żagle, na spotkanie przygodzie.

Jeżeli chcesz obdarować drogą Ci osobę czymś niespotykanym, podaruj żeglarską przygodę.

 

Voucher na rejs lub szkolenie

Zachęcamy do zakupu naszego vouchera prezentowego, który ucieszy każdego żeglarza i każdą żeglarkę! Voucher wydrukujemy na ładnym papierze i prześlemy na wskazany adres.

Możesz wybrać:

  • voucher na rejs mazurski, którego termin wybierze obdarowana osoba
  • voucher na kurs na patent żeglarza jachtowego, którego termin wybierze obdarowana osoba
  • voucher na kurs na patent sternika motorowodnego, którego termin wybierze obdarowana osoba
  • voucher na wskazaną kwotę, które obdarowany może wykorzystać w dowolnym terminie wybierając z całej naszej oferty, również rejsy morskie. Możesz kupić kilka voucherów po 500 zł. W takim przypadku wysłany zostanie jeden dokument wystawiony na łączną kwotę.

W komentarzu prosimy podać imię i nazwisko osoby obdarowanej, abyśmy mogli to wpisać na voucherze.

Regulamin

Zakupiony voucher jest imienny.

Wystawiony voucher obejmuje wybrany przez obdarowującego event, z całej oferty eventów firmy Marin Sp. z o.o. (kursy, rejsy morskie i śródlądowe).

Obdarowany jest zobowiązany zabukowania sobie miejsce na wybranym wydarzeniu najpóźniej na dwa tygodnie przed terminem realizacji. Marin zastrzega sobie prawo do nie zrealizowania vouchera w oczekiwanym terminie, jeśli nie będzie już miejsc. W takim przypadku zaproponujemy inny termin. Aby tego uniknąć, sugerujemy wcześniejsze bukowanie terminu. W przypadkach losowych będzie możliwość zmiany terminu na warunkach ogólnych. Realizacja vouchera polega na samodzielnym zapisaniu się obdarowanego przez stronę www. marin.com.pl, wypełnieniu karty uczestnika z podaniem wybranego wydarzenia. Obdarowany w komentarzu wpisuje słowo: „voucher”.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>