Marin – wspólna przygoda

By to, co proponujemy Ci jako urlop na Mazurach, urlop na morzu, wakacje, rejsy morskie, rejsy mazurskie, kursy żegalskie czyli to, pozwalało nie tylko bawić, ale także przynosiło pożytek uczestnikom i otoczeniu.

  • Rejsy Morskie

Marin zaprasza do wspólnej przygody

Dlaczego to robimy?

We współczesnych czasach ludzie bywają samotni wśród tłumu. Często pędzą w codziennym kołowrocie ważnych spraw. Wielu potrzebuje docenienia i akceptacji. Chcą lepiej poznać samych siebie, by napełnić się siłami do pokonywania dalszych trudów dnia codziennego. Potrzebują więc usunąć się na chwilę, zmienić zaokienny widok kamiennej pustyni miast, na żywą przyrodę. Chcą poznawać nowych ludzi i otoczyć się przyjaciółmi.

Dlatego właśnie rozpoczęliśmy naszą przygodę i zapraszamy do niej innych. Chcemy wypoczywać w aktywny sposób, spędzać czas pożytecznie. Na urlopie można poznać ciekawe miejsca i także czegoś się nauczyć, rozwinąć swoje kwalifikacje, zdystansować od codzienności, lepiej poznać siebie, pokonać swoje słabości, wzmocnić siłę charakteru, podnieść na duchu.

Co robimy?

Osobom przyjeżdżającym na kury żeglarskie, rejsy morskie, rejsy mazurskie dajemy możliwość zrealizowania takich właśnie zamierzeń. Pomagamy w rozwoju kompetencji żeglarskich. Ułatwiamy samopoznanie i samorozwój. Pomagamy budować samoocenę dzięki możliwości aktywnego działania, jakie daje żeglarstwo. Umożliwiamy tym sposobem poznawanie się ludzi podobnie myślących, czujących i działających, którzy zaakceptują się nawzajem takimi, jakimi są.

Dzięki udziałowi w organizowanych przez nas eventach można spędzić czas na wodach śródlądowych na wspólnej przygodzie z ludźmi, wodą i żaglami. Popłynąć na rejs, by zachłysnąć się niezapomnianym klimatem Mazur z tajemniczymi bindugami, klimatycznymi portami, roztańczonymi tawernami. Dotknąć przyrody pełnej wiatru i wody. Poznać nowych ludzi podobne zakręconych. Na kursach żeglarskich, prowadzonych przez nas, można uczyć się od doświadczonych morskich żeglarzy jak bezpiecznie prowadzić jacht na śródlądziu i na morzu. Można też udać się z nami na bliższą lub dalszą przygodę morską.

Jak to robimy?

Na śródlądziu organizujemy rejsy morskie i mazurskie oraz kursy żeglarskie i motorowodne zakończone egzaminem na patent żeglarza jachtowego, sternika motorowodnego. Organizujemy eventy i rejsy morskie. Nasze imprezy charakteryzuje doskonała organizacja i aprowizacja, doświadczona i miła kadra, wygoda uczestników dopasowana do ich potrzeb, bezpieczeństwo zarówno sprzętu jak i podejmowanych działań.