Podmiot upoważniony do prowadzenia egzaminów na patent sternika motorowodnego
Komisja Egzaminacyjna Marin Sp. z o.o.
Decyzja Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu DSW-WSW/942.2021 z dnia 31 marca 2021, zmieniona decyzją DSW-WSW.942.67.2021 z dnia 14 maja 2021 r., zmieniona decyzją DSW-ZKS.442.132.2022, zmieniona decyzją Ministra Sportu i Turystyki z dnia 8 sierpnia 2023 DSW-ZKS.442.94.2023
Egazminatorzy
Krzysztof Janur - motorowodny sternik morski 029167, instruktor Marin
Krzysztof Sieradzki - kapitan motorowodny 001866, instruktor sportu 024/IS/2019
Emilia Magdalena Witkowska - motorowodny sternik morski 040800, instruktor sportu,
Marek Witkowski - motorowodny sternik morski 015442, instruktor sportu 039/IS/2020
Przemysław Zawicki - kapitan motorowodny 002523, instruktor sportu 038/IS/2015
Agata Załoga-Woyczyńska - motorowodny sternik morski 031572, instruktor sportu 019/IS/2017
Składy Komisji Egzaminacyjnej
Symbol egzaminu | Przewodniczący | Sekretarz Członek |
---|---|---|
ESM-2 30.05.2024 | Krzysztof | Agata |
ESM -3 9.06.2024 | Krzysztof | |
ESM-4 15.06.024 | Krzysztof | |
ESM-5 29.06,2024 | Krzysztof | |
ESM-6 06.07.2024 | ||
ESM-7 13.07.2024 | Emilia | |
ESM-8 20.07.2024 | ||
ESM-9 27.07.2024 | ||
ESM-10 03.08.2024 | ||
ESM-11 10.08.2024 | ||
ESM-12 17.08.2024 | ||
ESM-13 24.08.2024 | Krzysztof | Agata |
ESM-15 07.09.2024 | Krzysztof | Agata |
Wydarzenia
- 30/05/2024
- Ruska Wieś
- 09/06/2024
- Ruska Wieś
- 15/06/2024
- Ruska Wieś
- 29/06/2024
- Ruska Wieś
- 06/07/2024
- Ruska Wieś
- 13/07/2024
- Ruska Wieś
- 20/07/2024
- Ruska Wieś
- 27/07/2024
- Ruska Wieś
- 03/08/2024
- Ruska Wieś
- 10/08/2024
- Ruska Wieś
- 17/08/2024
- Ruska Wieś
- 24/08/2024
- Ruska Wieś
- 07/09/2024
- Ruska Wieś
Egzaminy na patent
Porty, w których mogą być przeprowadzane egzaminy:
Mix Port, RuskaWieś 1, 11-600 Węgorzewo
Port "Keja" ul. Braci Ejsmontów 2, 11-600 Węgorzewo
Ośrodek Szkoleniowy w Ogonkach ul. Giżycka 3, 11-600 Węgorzewo
Piękny Brzeg- Ośrodek Wypoczynkowy, 11-600 Węgorzewo
Hotel Marina "Ognisty Ptak", Sztynorcka 6, Ogonki, 11-600 Węgorzewo
Port Jachtowy w Wylazłowie, 99-235 Pęczniew
PTTK Wilkasy, ul. Niegocińska 1, 11-500 Wilkasy
Port Koncha, ul. Wrony, 11-500 Giżycko
LOK Giżycko, ul. św. Brunona 4, 11-500 Giżycko
Port Ekomarina Giżycko, ul. Dąbrowskiego 14, 11-500 Giżycko
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, ul. Grunwaldzka 10, 19-300 Ełk
Jachty, na których przeprowadzana jest część praktyczna egzaminu:
M/y "Skradin" Dolphin 380, 20 KM
M/y AM 555, 115 KM
M/y Bat Falcon X, 150 KM
M/y Benetau Flyer 650 Open, 200 KM
M/y Blagg 480, 90 KM
M/y Numo 520, 115 KM
M/y Numo 550, 50 KM
M/y Olimpia 560, 60 KM
RIB 440, 30 KM
Best 595, 90 KM
Ezgamin teoretyczny
Egzamin teoretyczny przeprowadzany jest w oparciu o zestaw 450 pytań zamieszczonych na portalu elerningowym www.esailing.pl