Eventy firmowe

 

Żeglarstwo ułatwia szybszą integrację, poznawanie siebie i relacji między ludźmi w przeróżnych aspektach. Pożyteczna zabawa dla każdego.

  • Rejsy mazurskie

Opis

Żeglarstwo to relaks w otoczeniu przyrody. To słońce i woda, i wiatr. To czas spędzony z innymi ludźmi. Żeglarstwo to też sport ekstremalny, dający nam dużo przyjemności i emocji. Trudno jest udawać kogoś, kim się nie jest w chwili, gdy już się nie daje udawać. Wiele osób musi zmieścić się na niewielkiej przestrzeni. Trzeba współpracować ze sobą i działać w sposób skoordynowany pod przewodnictwem ludzi z autorytetem i doświadczeniem. Niespodziewane sytuacje powodują, że zawsze jest co wspominać. Na spotkaniach zaczynamy o tym mówić.

 

Każda forma eventu może być zrealizowana zarówno na polskich jeziorach (Wielkie Jeziora Mazurskie), jak i na morzu. Najdogodniejszymi akwenami do prowadzenia tego typu wydarzeń są: Adriatyk (wybrzeże Chorwacji), Morze Jońskie (Grecja), Wyspy Kanaryjskie na Oceanie Atlantyckim.

Każdy ma inne potrzeby, a kreatywność ludzka jest nieograniczona. Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, by dostosować przebieg, rozmach, standard imprezy do potrzeb sponsora i uczestników.

Klimat żeglarski stanowi więc doskonałe tło do realizacji wielu różnorodnych projektów eventowych.

Spotkanie integracyjne

Celem takiego eventu jest integracja grupy. Skala może być bardzo duża. Od kameralnego wydarzenia skierowanego do wąskiego grona ludzi aż do dużych regat branżowych dla kilkuset uczestników.

Budowanie zespołu

Celem takiego wydarzenia jest szybkie przeprowadzenie nowo powstałego zespołu przez kolejne etapy rozwoju grupy, by uzyskać silną, zgraną, skupioną na realizacji zadań grupę.

Szkolenie

 Żeglarstwo może być doskonałym doświadczeniem, na podstawie którego można prowadzić szkolenia z zakresu przywództwa, komunikacji, negocjacji, budowania zespołów i wielu innych. Marin Sp. z o.o. ma odpowiednio kadrę zarówno trenerów biznesu, jak i skipperów i, korzystając z możliwości, proponuje tę formę szkolenia połączoną z bardzo atrakcyjną oprawą.

Wyjazd nagrodowy

Ma być wesoło i na luzie. Trochę pływania i jak najwięcej dobrej zabawy.

Pytania w sprawie organizacji eventu

Jeśli chcesz zorganizować taki event - zapytaj nas o szczegóły. Możesz też zadzwonić pod numer 607 616 300