Rejsy Morskie

Drużyna Marin'a  zaprasza na wspaniałe rejsy morskie, radosne wakacje w przyjaznej atmosferze, z pełnym wyżywieniem i na wesoło!  Żeglarstwo to sport zespołowy. W czasie rejsu morskiego spędzamy dużo  czasu na małej przestrzeni jachtu. Dlatego ważny jest dobry humor i przyjazne relacje z ludźmi. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności żeglarskich.

 • Rejsy

Organizujemy rejsy morskie. Pływaliśmy już na różnych akwenach. Żeglowaliśmy już po Bałtyku, Morzu Jońskim, Północnym, Egejskim, Balearskim, Liparyjskim, Tyrreńskim, Adriatyku, Oceanie Atlantyckim. W ciągu roku organizujemy kilka rejsów morskich.

Na rejsy morskie możesz zapisać się przez naszą stronę. Możesz też poprosić o zorganizowanie rejsu specjalnie dla Ciebie i Twoich przyjaciół na dowolnym akwenie. Maksymalnie na pokład możemy wziąć 9 uczestników. Im więcej czasu będzie na zorganizowanie go, tym będzie taniej. Wynika to z cen czarterów jachtów i kosztów dolotów. Rezerwowane wcześniej są po prostu tańsze.

Start i koniec

Na rejsy morskie z reguły dolatujemy gdzieś samolotem, transferujemy się do portu zamustrowania. Po tygodniu w tym samym porcie oddajemy jacht i wracamy do domu. Niektórzy lubią przylecieć dzień, dwa dni wcześniej lub zostać na kilka dni dłużej, by lepiej poznać kraj, który odwiedzamy.

Wydarzenia

 • Grecja Jesienią M-2
  • 21/09/2024 - 28/09/2024
 • Grecja Jesienią M-2
  • 21/09/2024 - 28/09/2024
 • Kadra

  Kadrą, z którą orgaznizujemy rejsy morskie są doświadczeni na morzu skipperzy – najczęściej członkowie Klubu Morskiego „Muring”.

  Trasa

  Ustalamy trasę tak, by trochę popływać i zasmakować żeglarstwa morskiego. Zostawiamy sobie jednak rezerwę na zwiedzanie tego, co można zwiedzić, zasmakowanie lokalnej kuchni, poznanie zabytków, historii, bogactwa przyrody. Uważamy, że rejsy morskie powinny być nie tylko morską przygodą, ale także sposobem na poznanie innych zakątków świata.

  Jachty

  Rejsy morskie orgaznizujemy na pełnomorskich jachtach kabinowych. Mają one 13-15 m długości, kabiny dwuosobowe, łazienki (czasem nawet trzy), prysznice. Staramy się by jachty były relatywnie nowe, sprawne technicznie i dobrze wyposażone. To ma wpływ na Twój komfort i bezpieczeństwo a także na cenę. Uważamy, że lepiej byś zapłacił trochę więcej i bezpiecznie wrócił ze wspaniałego rejsu.

  Zwrot przez sztag, Baleary 2017, Marin

  Relacja z rejsu morskiego “Baleary 2017”, Marin