Regaty charytatywne – wyniki regat

Zakończyły się regaty, w których można było wspomóc naszą wspólną akcję!

Bardzo dziękujemy całej Drużynie Marina za wzięcie udziału w regatach. Daliśmy z siebie tyle, na ile nas było stać.  Ważne, że wystartowaliśmy i ukończyliśmy. Bardzo dziękujemy za wspaniałe emocje, kiedy wyszliśmy na prowadzenie. Bardzo dziękujemy za finisz, który pozwolił nam utrzymać miejsce. Zajęliśmy 6 miejsce w ilości mil. Znacznie jednak bardziej cieszy nas trzecie miejsce w ilości halsów. Przez cały czas trwania wyścigu należeliśmy do najaktywniejszych. Dziękujemy:)

To wspaniałe, że wzięliśmy udział w tej inicjatywie. Sława drużynie Marina! Sława Polsce i Polakom za organizowanie takich przedsięwzięć i gorące serca skłaniające do pomocy potrzebującym. Sława też Ukrainie! 

Zbieraliśmy na pomoc dzieciom z Ukrainy

W tym roku II charytatywne wirtualne regaty Szkół Żeglarskich odbyły się dla Sierot z Ukrainy i Polski. Fundacja Ocean Marzeń wraz z kadetami-wychowankami, przygotowała 40 miejsc dla sierot i rodzin z dziećmi. Kadeci pomagają, organizują się, przygotowują paczki dla dzieci z Ukrainy. Szacuje się, że do Polski w kolejnych dniach przyjedzie ponad 7000 sierot z Domów Dziecka z Ukrainy. Będzie potrzebna pomoc przez kolejne miesiące. Dlatego Fundacja chciała się przygotować się na ten czas. Zapewnić im wyprawki, materiały dydaktyczne, podręczniki, wsparcie psychologów, czy nawet wypoczynek. W tym właśnie pomagaliśmy.

Każda złotówka zamieniana była na milę dla tej załogi, na którą została dokonana wpłata. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>